O nas

DOŚWIADCZENIE ORAZ SPECJALISTYCZNA WIEDZA

DOŚWIADCZENIE ORAZ SPECJALISTYCZNA WIEDZA Z ZAKRESU TERAPII ALKOHOLIZMU

– POZWALAJĄ NAM SPOJRZEĆ NA PACJENTA W SPOSÓB CAŁOŚCIOWY I SZEROKI.

Nasz specjalistyczny gabinet już od lat pomaga pacjentom, którzy borykają się z uzależnieniem od alkoholu, niezależnie od tego jak bardzo zaawansowane jest to uzależnienie. Nasza placówka to komfortowo urządzone miejsce, w którym pracują tylko wykwalifikowani specjaliści zawsze chętni do pomocy każdej osobie, która się po nią zgłosi.

Lata doświadczeń nauczyły nas, że w przypadku uzależnienia od alkoholu kluczowymi elementami są komfort, dyskrecja oraz przyjazna atmosfera, dlatego też zapewniamy je naszym pacjentom. Zabiegi wykonywane w naszym gabinecie odbywają się tylko przy wykorzystaniu oryginalnych leków oraz specjalistycznego i sterylnego sprzętu medycznego. Dzięki temu, każda osoba, która poprosi nas o pomoc może mieć pewność, że jest w naszych rękach bezpieczna i odpowiednio potraktowana.

Jeśli czujesz, że problem alkoholowy dotyczy również Ciebie i chciałbyś zmienić coś w swoim życiu, nie zastanawiaj się, tylko już dziś skontaktuj się z naszym gabinetem.

Skuteczna pomoc
Skuteczna pomoc w walce z uzależnieniem od alkoholu.
Szwy rozpuszczalne
W trakcie zabiegu używamy nici rozpuszczalnych, zapraszamy!
Oryginalny lek
Zaszywamy dawkę roczną używając oryginalnego leku.
ZALETY NASZEGO SPECJALISTYCZNEGO GABINETU

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ TERAPII AWERSYJNEJ, BEZPIECZEŃSTWO ORAZ INDYWIDUALNA TROSKA O KAŻDEGO PACJENTA

– TO ZALETY NASZEGO SPECJALISTYCZNEGO GABINETU

Nasz gabinet cechuje się wysokim profesjonalizmem, nowoczesnym wyposażeniem oraz wiedzą i doświadczeniem naszej kadry medycznej. Zgłaszając się do nas, masz pewność, że zostaniesz potraktowany z najwyższą troską oraz zrozumieniem. Wiemy, jak stresujące może być doświadczenie związane z rozpoczęciem leczenia alkoholizmu, dlatego stawiamy na przyjazną atmosferę oraz dyskrecję.

Elastyczny grafik naszych lekarzy specjalistów powoduje, że nie musisz czekać długo na termin wizyty czy zabiegu, zdarza się nawet, że będziesz mógł umówić się na wizytę jeszcze tego samego dnia, w którym się z nami skontaktowałeś! Pomogliśmy już tysiącom osób wyjść z uzależnienia od alkoholu i powrócić do ich dawnego życia oraz zdrowia!